Zadzwoń do Nas:
+48 517265159
Biuro Poznań:
Ul. 27 Grudnia 5/5
Godziny otwarcia:
Pon-Pt   8:00 - 16:00
  • Najlepsza jakość wykonania
    w atrakcyjnych cenach...

    Zajmujemy się hurtową i detaliczną dystrybucją mebli oraz wszelkich elementów wyposażenia wnętrz, RTV i AGD. Dostarczamy produkty sprawdzone i najwyższej jakości.

Dlaczego My?


Poszukując indywidualnych artykułów wyposażenia wnętrz, dzięki którym Twój dom zyska na charakterze, klienci często trafiają do Nas. Hurtownia wyposażenia wnętrz, która bazuje na najwyższej jakości oferowanych produktów. Każdy, kto zawita do CONTROLITY czy to oddziału stacjonarnego, czy hurtowni online, wyjdzie stamtąd usatysfakcjonowany, z rękami pełnymi wysokiej klasy produktów.

CONTROLITY to firma pracująca od 2017 roku przy projektowaniu, produkcji i sprzedaży hurtowej oraz detalicznej artykułów wyposażenia wnętrz. Wśród naszych produktów znaleźć można marki najlepszych producentów. Kluczem do sukcesu jest dbałość o jak największą precyzję wykonywanych przedmiotów oraz sukcesywne zwiększanie zasięgu produktów. Dziś produkty Controlity mogą trafić do odbiorców hurtowych i detalicznych poprzez hurtownię w Poznaniu, przedstawicieli handlowych na kraj, oraz e-hurtownię. Salon pokazowy to z kolei wyjątkowe miejsce, w którym każdy, kto pragnie urządzić wnętrze w nowoczesnym lub tradycyjnym stylu, może się zainspirować. Controlity buduje trwałe relacje z klientami przede wszystkim poprzez uważne słuchanie sugestii dotyczących produktów oraz obsługi. Dzięki opiniom klientów możliwe jest tworzenie asortymentu o cechach pożądanych przez konsumenta. Firma pomimo wielu sukcesów na koncie, nie ustaje w poszerzaniu swojego asortymentu oraz udoskonalaniu produktów.

Nasza oferta


Oferujemy wyposażenie wnętrz do każdego pomieszczenia w Twoim domu.

Jak zamawiać?


Zamówień w naszej hurtowni można dokonywać online, telefonicznie lub spotykając się z naszym przedstawicielem.

Prosimy o zamówienie katalogu z ofertą na rok 2020. Katalog może być wysłany w formie tradycyjnej bądź elektronicznej
Zapytaj o dostępność danego produktu i złóż zamówienie, jeżeli potrzebujesz nasz przedstawiciel handlowy dotrze do Ciebie w ciągu 24 godzin. Zapraszamy do kontaktu.
Najnowsza możliwość zamówień to nasza hurtownia online. Skontaktuj się z nami w celu rejestracji twojej firmy i otrzymania dostępu do platformy zamówień online.

Formularz Kontaktowy


Opinie Klinetów


Zadzwoń:
+48 517265159
Biuro Poznań:
Ul. 27 Grudnia 5/5, Poznań
Godziny otwarcia:
Pon-Pt   8:00 - 16:00